nabytektop24.cz

Černý mramorový toaletní stolek MICADONI STEPPE 116 x 35 cm

Černý mramorový toaletní stolek MICADONI STEPPE 116 x 35 cm je elegantní a praktický kus nábytku, který se skvěle hodí do každého moderního interiéru. Náleží do kategorie toaletních stolků a nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše kosmetické a toaletní potřeby.
EAN: 5903614180487
Černý mramorový toaletní stolek MICADONI STEPPE 116 x 35 cm
Do obchodu »
Značka: Micadoni
8 808

Stylový toaletní stolek Micadoni Steppe se stane dominantním prvkem každého interiéru. Minimalistické spojení lakované ocelové podnožedesky v černém mramorovém dekoru vytváří atraktivní a ničím nerušený kontrast, který zaujme. Doporučujeme kombinovat i s dalšími produkty z řady Steppe.

Tip.: V případě čištění používejte navlhčené hadříky se studenou vodou, abyste zabránili růstu plísní. Nejlepší je otřít do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které mohou nevratně poškodit povrch. Dřevo a dřevu podobné materiály jsou materiály citlivé na vysoké teploty.

Ostatní parametry: Šířka 116 cm. Hloubka 35 cm. Výška 78 cm. Hmotnost 15 kg. Deska MDF. Dekor Černý mramor. Podnož Černý kov. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál MDF. Materiál podnože Kov. .