nabytektop24.cz

Černý odkládací stolek Bold Monkey Proudly Crowned Panther 40 cm se skleněnou deskou

Černý odkládací stolek Bold Monkey Proudly Crowned Panther 40 cm s elegantní skleněnou deskou je ideálním doplňkem pro každou moderní koupelnu. Tento toaletní stolek se snadno vejde do každého interiéru a nabízí dostatek prostoru pro uložení kosmetických potřeb. Objednej si ho ještě dnes a získej stylový a praktický kousek do své koupelny!
EAN: 8718548069336
Černý odkládací stolek Bold Monkey Proudly Crowned Panther 40 cm se skleněnou deskou
Do obchodu »
Značka: Bold Monkey
5 849

Máte rádi extravagantní kousky, které rozhodně neuniknou pozornosti žádného vašeho hosta? Pak je odkládací stolek Proudly Crowned Panther stvořený právě pro vás. Značka Bold Monkey je svými jedinečnými designovými kousky proslulá – neváhejte i vy jeden z nich přivítat ve svém interiéru! Podstava stolku z černého polyresinu má podobu sedícího pantera, který má nad hlavou skleněnou odkládací desku. Na krku pantera navíc najdete stylový náhrdelník s vyobrazeným logem značky, což přidává stolku na exkluzivitě.

Ostatní parametry: Výška 45 cm. Průměr 40 cm. Tloušťka desky 0,8 cm. Průměr podstavy 20 cm. Hmotnost 5,8 kg. Max. nosnost 3 kg. Deska Tvrzené sklo. Podnož Polyresin (pryskyřice). Náhrdelník Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Sklo. Materiál Pryskyřice. Materiál podnože Plast