nabytektop24.cz

Černý ořechový TV stolek TEMAHOME Dixie 140 x 40 cm

Černý ořechový TV stolek TEMAHOME Dixie je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní a elegantní nábytek do obývacího pokoje. S rozměry 140 x 40 cm nabízí dostatek prostoru pro televizor a další zařízení. Patří do kategorie TV stolků.
EAN: 5603449639289
Černý ořechový TV stolek TEMAHOME Dixie 140 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
9 966

TV stolek DIxie značky TEMAHOME od návrháře Nuno Rosa je designovým kouskem, který vnese moderní styl do vašeho interiéru. Příjemný odstín ořechového dřeva spolu s černou barvou tvoří velmi svěží kombinaci, která výborně doplní zejména jednoduše zařízené interiéry s moderními prvky. Dixie si najde své místo především v obývacích pokojích, ale i například v ložnicích, kde bude ideálním nábytkem k uspořádání prostoru vyhrazeného pro váš televizor.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 51 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 40 cm. Korpus Laminát. Podnož Lakovaný kov. Deska Dýha. Police Dýha. Dekor Ořech. Barva Černá. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál Laminát. Materiál podnože Kov