nabytektop24.cz

Černý skleněný konferenční stolek ZUIVER CUPID 62,5 cm

Černý skleněný konferenční stolek ZUIVER CUPID 62,5 cm - praktický a stylový doplněk pro vaši kancelář nebo obývací pokoj. Patří do kategorie konferenčních stolků a nabízí dostatek prostoru pro vaše dokumenty, nápoje a další potřeby.
EAN: 8718548023758
Černý skleněný konferenční stolek ZUIVER CUPID 62
Do obchodu »
Značka: Zuiver
3 823

Konferenční stolek ZUIVER CUPID L je zhmotněním moderního designu s přesahy do minimalismu a stylu art deco. Snímatelná deska ze zrcadlového skla se skvěle doplňuje s kovovou podnoží v černé barvě, a i přes vizuálně tenkou konstrukci podnož nabízí dobrou stabilitu. Mimo to stolek zaujme precizním provedením a snadnou údržbou

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Průměr 62,5 cm. Výška 40 cm. Max. nosnost 5 kg. Deska Sklo. Podnož Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál Sklo. 3D modely Ano. Materiál podnože Kov. . .