nabytektop24.cz

Černý skleněný odkládací stolek ZUIVER CUPID 43 cm

Černý skleněný odkládací stolek ZUIVER CUPID 43 cm je ideální volbou pro toaletní stolky. Skvěle se hodí do moderních interiérů a nabízí dostatek prostoru pro uložení kosmetických potřeb.
EAN: 8718548017634
Černý skleněný odkládací stolek ZUIVER CUPID 43 cm
Do obchodu »
Značka: Zuiver
2 283

Odkládací stolek Zuiver Cupid je zhmotněním moderního designu s přesahy do minimalismu a stylu art deco. Snímatelná deska ze zrcadlového skla se skvěle doplňuje s kovovou podnoží v černé barvě, a i přes vizuálně tenkou konstrukci podnož nabízí dobrou stabilitu. Mimo to stolek zaujme precizním provedením a snadnou údržbou. Díky svému designu a vlastnostem se nejlépe hodí do moderně laděných interiérů a designového prostředí. Velikou oblibu si také získal v komerčním prostředí, zejména v hotelech, přijímacích halách a kancelářích.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Průměr 43 cm. Výška 45 cm. Max. nosnost 5 kg. Deska Sklo. Podnož Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Kov. Materiál Sklo. 3D modely Ano. Materiál podnože Kov. . .