nabytektop24.cz

Černý teakový konferenční stolek DUTCHBONE Kraton 60 cm

Černý teakový konferenční stolek DUTCHBONE Kraton 60 cm je elegantním a praktickým doplňkem do vašeho obývacího pokoje. Patří do kategorie konferenčních stolků a nabízí dostatek prostoru pro vaše knihy, časopisy a další drobnosti. Vyrobena z kvalitního teakového dřeva, nabízí trvanlivost a odolnost.
EAN: 8718548020177
Černý teakový konferenční stolek DUTCHBONE Kraton 60 cm
Do obchodu »
Značka: Dutchbone
6 389

Černý konferenční stolek Kraton inspirovaný indonéskou kulturou, jehož deska je vytvořena přitlačováním několika kusů masivního teakového dřeva k sobě. Díky této pozoruhodné technice je každý stolek jiný a vaší domácnost tak bude zdobit vskutku originální kus nábytku. Hrubou a robustní desku stolu podpírá kvalitní železná podnož v černém provedení.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Průměr 60 cm. Výška 43 cm. Nosnost 75 kg. Tloušťka desky 50 mm. Deska Teakové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . .