nabytektop24.cz

CLP Šedá látková kancelářská židle Ergo

Nabízíme Vám šedou látkovou kancelářskou židli Ergo od CLP. Ergonomický design a kvalitní materiály zajišťují pohodlné sezení i při delším používání. Vyberte si kvalitní a stylovou kancelářskou židli pro maximální pohodlí při práci.
EAN: 4251756451141
CLP Šedá látková kancelářská židle Ergo
Do obchodu »
Značka: CLP
22 388

Pro správnou rovnováhu mezi prací a odpočinkem je kancelářská židle Ergo perfektní volbou díky ergonomickým funkcím, které jsou důležité pro zdravé sezení. Díky výškově nastavitelnému opěradlu s houpací funkcí a plynulou aretací si můžete opěrku přizpůsobit svým potřebám a ulevit meziobratlovým ploténkámOpěradlo lze sklopit až o 135°. Během relaxačních chvílí máte k dispozici výškově nastavitelnou opěrku hlavy a 4D područky poskytující úlevu pro oblast ramen a krku. Síťovaný potah je šik a zároveň funkční a kromě prodyšnosti tkanina zaujme i vysokou odolností. Kancelářské křeslo Ergo skvěle zapadne do komerčních kanceláří i domácích pracoven.

Tip k čištění: Doporučujeme používat mýdlovou vodu, vodu a měkký hadřík. Povrchy vysávejte pouze vhodným nástavcem.

Ostatní parametry: Výška 111,5/135,5 cm. Šířka 66,5 cm. Hloubka 71,5 cm. Výška sedu 46/55 cm. Výška opěradla 68/81 cm. Výška područek 59,5/76 cm. Čalounění Látka 100% PES. Podnož Lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Látka. Materiál podnože Kov. .