nabytektop24.cz

​​​​​Dan-Form Černá kožená jídelní židle DAN-FORM Dolphin s chromovanou podnoží

Černá kožená jídelní židle DAN-FORM Dolphin s chromovanou podnoží je elegantní a pohodlná volba pro vaši jídelnu. Patří do kategorie židle a je vyráběna z kvalitních materiálů od renomované značky Dan-Form.
EAN: 5711072000076
​​​​​Dan-Form Černá kožená jídelní židle DAN-FORM Dolphin s chromovanou podnoží

Designová jídelní židle DAN-FORM Dolphin oslní svým jedinečným vzhledem. Komfortní sedák z pravé kůže v černé barvě společně s chromovou podnoží vytváří atraktivní spojení, které do interiéru přinese nádech luxusu. Židle bude vynikat v jídelnách i kuchyních ve vašich domácnostech, ale také v komerčních prostorech. Tento originální designový kousek inspirovaný delfíními ploutvemi bude ozdobou každého jídelní stolu!

Kůže Tip: K čištění doporučujeme otírání měkkým hadříkem namočeným ve vlažné vodě. V případě obroušeného povrchu není vhodné používat vodu. Proto doporučujeme kartáč s jemnými kovovými jehličkami mezi štětinami s následným přeluxováním vyčištěného místa.

Ostatní parametry: Výška 83 cm. Šířka 55 cm. Hloubka sedu 50 cm. Výška sedu 47 cm. Čalounění Pravá kůže. Podnož Chromovaný kov. Hmotnost 5 kg. Barva Černá. Materiál Kůže. 3D modely Ano. Područky Ne. Materiál podnože Kov.