nabytektop24.cz

​​​​​Dan-Form Hnědá kožená barová židle DAN-FORM Dolphin 53-80 cm

Hnědá kožená barová židle DAN-FORM Dolphin je ideální volbou pro moderní interiéry. S nastavitelnou výškou od 53 do 80 cm se snadno přizpůsobí jakékoliv výšce baru. Vyrobena z kvalitních materiálů od renomované značky Dan-Form.
EAN: 5710172064094
​​​​​Dan-Form Hnědá kožená barová židle DAN-FORM Dolphin 53-80 cm
Popis produktu

Stylová barová židle DAN-FORM Dolphin zaujme svým designovým tvarem, který je pro tuto židli charakteristický. Komfortní sedák z pravé kůže v hnědé barvě společně s leštěnou kovovou podnoží vytváří elegantní spojení. Příjemným bonusem je přítomnost praktické podnožky, která ještě více zvyšuje celkové pohodlí. Dále potěší možnost židli výškově nastavit podle Vašich potřeb. Skvěle se hodí do všech druhů interiérů a především do restauračních zařízení, hotelů a barů.

Tip: K čištění doporučujeme otírání měkkým hadříkem namočeným ve vlažné vodě. V případě obroušeného povrchu není vhodné používat vodu. Proto doporučujeme kartáč s jemnými kovovými jehličkami mezi štětinami s následným přeluxováním vyčištěného místa.

Ostatní parametry: Výška 78–105 cm. Šířka 45 cm. Hloubka sedu 45,5 cm. Výška sedu 53–80 cm. Hmotnost 13 kg. Čalounění Pravá Kůže. Podnož Lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Kůže. 3D modely Ano. Výška sedu Nastavitelná. Opěradlo Ano. Materiál podnože Kov