nabytektop24.cz

Dřevěná knihovna TEMAHOME Dublin 120 x 29 cm

Dřevěná knihovna TEMAHOME Dublin 120 x 29 cm je ideální pro milovníky knih a designu. Vysoká kvalita zpracování a moderní design vám umožní skvěle doplnit vaše interiéry. Vyberte si z naší široké nabídky knihoven tu pravou pro vás.
EAN: 5603449315992
Dřevěná knihovna TEMAHOME Dublin 120 x 29 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
7 531

Příznivce minimalistického stylu zaujme čistý a symetrický design knihovny Dublin od značky TEMAHOME. Knihovna je vyrobena ze speciálního afrického dřeva zvaného Mukali. Dostatek praktického úložného prostoru vám pomůže si zorganizovat své oblíbené knihy, dekorace i pokojové rostliny. Knihovna Dublin pozvedne inspiraci ve vašem interiéru a zútulní prostor ať už obývacího pokoje či vaší pracovny.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 105 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 29 cm. Konstrukce Dýha. Dekor Dřevo Mukali. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Rozpětí Od 101 do 120 cm. . . . .