nabytektop24.cz

Dubový konferenční stolek ZUIVER OAK TRAY s odnímatelnou deskou 78 cm

Dubový konferenční stolek ZUIVER OAK TRAY s odnímatelnou deskou 78 cm je ideální volbou pro každou moderní obývací místnost. Tento stylový kousek patří mezi nejvyhledávanější konferenční stolky na trhu a určitě nezklame ani ty nejnáročnější zákazníky. Vyberte si tento výjimečný stůl a udělejte si z vaší obývací místnosti skutečně útulné místo pro relaxaci a setkávání s přáteli.
EAN: 8718548025004
Dubový konferenční stolek ZUIVER OAK TRAY s odnímatelnou deskou 78 cm
Do obchodu »
Značka: Zuiver
7 672

Elegantní konferenční stolek ZUIVER OAK TRAY s odnímatelnou deskou vyrobenou z kvalitních dřevovláknitých desek pokrytých slabým plátem z dubové dýhy. Velice důležitým prvkem tohoto stolku je okraj z překližky v přírodní barvě. Stabilitu, a především perfektní a elegantní synchronizaci s deskou stolu zajišťuje ocelová podnož lakovaná matně černou barvou.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Průměr 78 cm. Výška 45 cm. Max. nosnost 35 kg. Deska Dubová dýha. Podnož Lakovaný kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. 3D modely Ano. Materiál podnože Kov. . . .