nabytektop24.cz

Dubový kulatý jídelní stůl Tabanda ROUND MACIEK 100 cm

Dubový kulatý jídelní stůl Tabanda ROUND MACIEK 100 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a elegantní jídelní stůl. Tento stůl je vyroben z kvalitního dubového dřeva a má průměr 100 cm. Navíc se snadno kombinuje s různými styly interiérů. Vyberte si tento stůl pro svůj domov a užijte si společné chvíle u jídla s rodinou a přáteli.
Dubový kulatý jídelní stůl Tabanda ROUND MACIEK 100 cm
Do obchodu »
Značka: Tabanda
38 350

Jídelní stůl Maciek, je dílem firmy Tabanda, která se nechala inspirovat 60. lety.  Maciek je vyroben z jednoho listu dubové překližky. Stůl je nabízen s kulatou deskou a díky své jednoduchosti skvěle zapadne i do komerčních prostor. Udělejte svojí kuchyň, či jídelnu jedinečnou!

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Průměr 100 cm. Síla desky 16 mm. Materiál Dubová překližka. Barva Přírodní. Materiál Překližka. Materiál podnože Dřevo. . . . . .