nabytektop24.cz

Dubový kulatý jídelní stůl Tabanda ROUND MACIEK 120 cm

Dubový kulatý jídelní stůl Tabanda ROUND MACIEK 120 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek do své jídelny. S jeho jednoduchým designem a přírodním vzhledem se snadno začlení do každého interiéru. Vyberte si tento stůl a užijte si pohodlné a elegantní posezení s rodinou a přáteli.
Dubový kulatý jídelní stůl Tabanda ROUND MACIEK 120 cm
Do obchodu »
Značka: Tabanda
43 729

Jídelní stůl Maciek, je dílem firmy Tabanda, která se nechala inspirovat 60. lety.  Maciek je vyroben z jednoho listu dubové překližky. Stůl je nabízen s kulatou deskou a díky své jednoduchosti skvěle zapadne do industriálních prostor. Udělejte svojí kuchyň, či jídelnu jedinečnou!

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Průměr 120 cm. Síla desky 16 mm. Materiál Dubová překližka. Barva Přírodní. Materiál Překližka. Materiál podnože Dřevo. . . . . .