nabytektop24.cz

Dubový kulatý konferenční stolek Woodman Arty II. s kovovou podnoží 50 cm

Dubový kulatý konferenční stolek Woodman Arty II. s kovovou podnoží o průměru 50 cm je ideální volbou pro moderní kancelářské prostory i domácnosti. Tento stylový a elegantní stůl patří mezi konferenční stolky a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné posezení a pracování.
Dubový kulatý konferenční stolek Woodman Arty II. s kovovou podnoží 50 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
3 636

Konferenční stolek Arty II. od značky Woodman se bude skvěle vyjímat nejen v klasicky zařízených interiérechDesku stolu z dřevotřísky s dubovým dekorem a tištěným inkoustovým vzorem doplňuje černě lakovaná podnož, která zaručuje stolku perfektní stabilitu a dodává navíc krásný kontrast celkovému vzhleduKombinace přírodního materiálu a kovu je velice oblíbená a zaručuje nadčasovost. Oživte váš obývací prostor s tímto originálním a designový kouskem od značky Woodman.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 40 cm. Průměr 50 cm. Deska Dubová dýha. Podnož Černě lakovaná ocel. Kluzáky Plast. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Kov. . . . .