nabytektop24.cz

Dubový odkládací stolek ZUIVER OAK TRAY s odnímatelnou deskou 46,5 cm

Dubový odkládací stolek ZUIVER OAK TRAY s odnímatelnou deskou je praktickým doplňkem do vaší koupelny. S výškou 46,5 cm a elegantním designem patří do kategorie toaletních stolků. Využijete ho jako odkládací plochu pro kosmetiku či jako dekorační prvek do vašeho interiéru.
EAN: 8718548004399
Dubový odkládací stolek ZUIVER OAK TRAY s odnímatelnou deskou 46
Do obchodu »
Značka: Zuiver
4 337

Elegantní odkládací stolek ZUIVER OAK TRAY s odnímatelnou deskou vyrobenou z kvalitních dřevovláknitých desek pokrytých slabým plátem z dubové dýhy. Velice důležitým prvkem tohoto stolku je okraj z překližky v přírodní barvě. Stabilitu, a především perfektní a elegantní synchronizaci s deskou stolu zajišťuje ocelová podnož lakovaná matně černou barvou.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Průměr 46,5 cm. Výška 55,5 cm. Max. nosnost 15 kg. Deska Dubová dýha. Podnož Kov. Barva Přírodní. Materiál Dýha. 3D modely Ano. Materiál podnože Kov. . . .