nabytektop24.cz

Dubový pracovní stůl TEMAHOME Loft 126 x 72 cm

Dubový pracovní stůl TEMAHOME Loft 126 x 72 cm je ideální volbou pro moderní pracovní prostředí. Tento psací stůl je vyroben z kvalitního dubového dřeva a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné psaní a práci na počítači. Objednejte si tento stylový stůl ještě dnes a udělejte si radost svou pracovní místnost!
EAN: 5603449053481
Dubový pracovní stůl TEMAHOME Loft 126 x 72 cm
Do obchodu »
Značka: Temahome
13 081

V dnešní době vlastní každý člověk nespočet elektronických zařízení. Proto byl koncept stolu Loft od značky TEMAHOME založen právě na rostoucím technologickém kontextu. Loft se může pochlubit mnoha přihrádkami pro mobilní telefony a tablety, a to jak v režimu nabíjení, tak v klidovém stavu. Obsahuje i užitečné volné plochy pro průchod kabelů.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 89 cm. Šířka 126 cm. Hloubka 72 cm. Deska Dýha. Podnož Masivní dubové dřevo. Dekor Dub. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Dřevo. . . .