nabytektop24.cz

Dubový rýhovaný noční stolek Woodman Camden s březovou podnoží 40 x 40 cm

Dubový noční stolek s rýhovaným designem a březovou podnoží Woodman Camden je ideální volbou pro moderní a stylovou ložnici. S rozměry 40 x 40 cm nabízí dostatek prostoru pro vaše nezbytnosti a přináší do vašeho interiéru přírodní a rustikální vzhled. Objednejte si tento elegantní noční stolek z kategorie noční stolky ještě dnes.
Dubový rýhovaný noční stolek Woodman Camden s březovou podnoží 40 x 40 cm
Do obchodu »
Značka: Woodman
9 305

Dřevěný noční stolek Camden od značky Woodman na první pohled zaujme svým atraktivním a nevšedním designemKorpus stolku z dřevovláknité desky potažené dýhou s dubovým dekorem doplňuje podnož z černě lakovaného březového masivního dřeva a díky tomu vzniká zajímavý kontrast. Čela zásuvek jsou vyrobená ze stejného materiálu jako korpus a jsou  zdobená černým inkoustovým potiskem, což přidá na originalitě. Stolek Camden bude perfektním doplňkem pro interiéry s asijskými prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 53 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 40 cm. Korpus Dubová dýha. Podnož Lakované březové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dýha. Materiál podnože Dřevo. . . . .