nabytektop24.cz

FormWood Transparentní plastová jídelní židle Simple Chair

Transparentní plastová jídelní židle Simple Chair od FormWood - moderní a stylová volba pro Vaši kuchyň nebo jídelnu. Vyrobena z kvalitních materiálů, nabízí pohodlné sezení a snadnou údržbu. Objednejte si ji ještě dnes!
FormWood Transparentní plastová jídelní židle Simple Chair
Do obchodu »
Značka: FormWood
2 990
Popis produktu

Prakticky stohovatelná designová plastová židle Simple Chair v transparentním provedení dodá jakémukoliv interiéru nádech originality. Židle je vyrobena z kvalitního polykarbonátu, a tak ji s klidným svědomím můžete využít také v exteriéru nebo do zátěžového provozu. Perfektně se bude hodit do moderně laděných interiérů či teras. praktickou výhodou je i stohovatelnost většího počtu židlí Simple Chair.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Ostatní parametry: Výška 81 cm. Hloubka 52 cm. Šířka 53 cm. Výška sedu 45 cm. Konstrukce Polykarbonát. EN norma EN 15373: 2007. Max. nosnost 120 kg. Barva Transparentní. Materiál Plast. Područky Ne. Materiál podnože Plast. .