nabytektop24.cz

Hnědá komoda DUTCHBONE Jove 80 x 36 cm

Hnědá komoda DUTCHBONE Jove 80 x 36 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a praktický nábytek. Tento kousek patří do kategorie komody a nabízí dostatek úložného prostoru.
EAN: 8718548032811
Hnědá komoda DUTCHBONE Jove 80 x 36 cm
Do obchodu »
Značka: Dutchbone
15 371
Popis produktu

Hnědá komoda Jove z kvalitního jedlového dřeva lakovaného speciální přírodní barvou tak, aby připomínalo starožitný povrch. Komoda nabízí dvě dvířka a osm zásuvek s různými ozdobnými vzory připomínající patchwork. Na dvířka i zásuvky jsou navíc přidělané dřevěné a mosazné rukojeti pro jejich snadné otevírání. Jove je velice stabilní komodou, a to díky kovové podnoži v antracitové barvě.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 80 cm. Výška 105 cm. Hloubka 36 cm. Nosnost 20 kg. Korpus Jedlové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. 3D modely Ano. Rozpětí Do 100 cm. . .