nabytektop24.cz

Hnědá vinotéka DUTCHBONE Vino 56 x 37 cm

Hnědá vinotéka DUTCHBONE Vino o rozměrech 56 x 37 cm je skvělou volbou pro milovníky vína. Tento elegantní kousek z kategorie komod umožní uložit až 12 lahví vína a stane se vynikajícím doplňkem každého interiéru.
EAN: 8718548030107
Hnědá vinotéka DUTCHBONE Vino 56 x 37 cm
Do obchodu »
Značka: Dutchbone
19 220
Popis produktu

Hnědá komoda Vino s překrásným vintage designem inspirovaným stylem Provence je vyrobena z masivního jedlového dřeva se starožitným nátěrem kombinovaného s dřevovláknitými deskami v černém provedení. Verze této komody je ovšem na rozdíl od jejího starého předchůdce zmodernizována, a to například přidáním zadního panelu z drátěného pletiva. Komoda je také obohacena o čtyřřadový stojan pro uložení sklenic na víno, úložný prostor pro uložení až patnácti lahví vína a v neposlední řade o tři zásuvky s kovovými madly. Perfektní stabilitu pak zajišťuje mohutná, avšak velmi elegantní železná podnož.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka 56 cm. Výška 170 cm. Hloubka 38 cm. Korpus Jedlové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Max nosnost 50 kg. Hmostnost 25,5 Kg. Barva Černá. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. 3D modely Ano. Rozpětí Do 100 cm.