nabytektop24.cz

Hnědé látkové rozkládací křeslo Softline Silver

Hnědé látkové rozkládací křeslo Softline Silver - pohodlné a stylové křeslo pro každou místnost. Objednejte si ho dnes a užijte si maximální komfort.
Hnědé látkové rozkládací křeslo Softline Silver
Do obchodu »
Značka: Softline
23 469

Lounge křeslo Softline Silver zaujme již na první pohled svou robustností. Mohutné sedací polštáře ve strukturované látce jsou obklíčeny ze všech stran masivní černě lakovanou kovovou konstrukcí, díky čemuž získává na stabilitě a odolnosti. Podnož, sahající téměř po celé výšce křesla, je zároveň designovým prvkem, díky kterému se křeslo odlišuje od ostatních. Jako skrytý prvek v sobě ukrývá možnost křeslo rozložit a přeměnit jej tak snadno na lůžko pro hosty. Křeslo se díky odolnosti skvěle hodí nejen do komerčních prostor, ale také do domácího prostředí.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění či podnože, neváhejte nás kontaktovat.

Ostatní parametry: Výška 73 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 86 cm. Výška sedu 38 cm. Designér Stine Engelbrechtsen. Martindale 30.000. Čalounění Látka (42% PA, 27% PES, 11% PP). Typ látky Griffon 502. Podnož Lakovaná ocel. EN norma EN 1021 1&2 Cigarette and Match. Rozměr lůžka 56 x 196 cm. Materiál Látka. Barva Hnědá