nabytektop24.cz

Hnědý dřevěný jídelní stůl DUTCHBONE Class 180 x 90 cm

Hnědý dřevěný jídelní stůl DUTCHBONE Class 180 x 90 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a stylový nábytek do jídelny. Tento stůl patří do kategorie jídelních stolů a jistě bude skvělým doplňkem vašeho interiéru.
EAN: 8718548026179
Hnědý dřevěný jídelní stůl DUTCHBONE Class 180 x 90 cm
Do obchodu »
Značka: Dutchbone
25 635

Hnědý jídelní stůl Class je tvořen dřevěnou deskou a elegantní podnoží v mosazném odstínu ve stylu vintage. Vrchní část stolu se vzorem rybích kostí je vyrobena z polotvrdé dřevovláknité desky, kterou z obou stran pokrývají tenké desky z akátové dýhy. Podnož je zakončena gumovými podložkami chránícími vaší podlahu před poškrábáním. Stůl můžete skvěle doladit s dalšími kousky ze série DUTCHBONE CLASS.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Tloušťka desky 4 cm. Tloušťka podnože 2 cm. Vzdálenost podnože 135,5 cm. Deska Akátová dýha. Podnož Lakovaný kov. Max. nosnost 100 kg. Barva Hnědá. Materiál Dýha. 3D modely Ano. Materiál podnože Kov