nabytektop24.cz

Hnědý dřevěný regál DUTCHBONE Class 146 x 140 cm

Hnědý regál DUTCHBONE Class vás okouzlí svým elegantním designem a praktickým využitím pro vaše oblíbené předměty. Vysoká kvalita dřeva a pečlivé zpracování zaručují dlouhou životnost tohoto regálu. Ideální volba pro každou moderní domácnost.
EAN: 8718548036703
Hnědý dřevěný regál DUTCHBONE Class 146 x 140 cm
Do obchodu »
Značka: Dutchbone
23 069

Hnědý regál Class nabízí úložný prostor v podobě čtyř polic a zaujme svým provedením ve stylu vintage. Police jsou vyrobeny z kvalitní dřevovláknité desky s vrchní vrstvou z akáciové dýhy s motivem rybí kosti. Bezpečnou nosnost již zmíněných polic celé knihovny zajišťuje pevný kovový rám mosazné barvy, o jehož stabilitu nemusíte mít strach. Tento regál obohatí váš interiér o elegantní a prostorný úložný prostor! Doporučujeme jej kombinovat s dalšími produkty z této série.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 146 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 40 cm. Výška mezi policemi 36,5 cm. Tloušťka rámu 2 cm. Max. nosnost 30 kg. Police Akátová dýha. Konstrukce Lakovaný kov. Výška podnože 20 cm. Barva Hnědá. Materiál Dýha. Rozpětí Od 121 do 150 cm.