nabytektop24.cz

Hnědý set sheeshamových konferenčních stolků DUTCHBONE Sham 110×60 cm

Nabídněte svým hostům styl a eleganci s tímto hnědým setem sheeshamových konferenčních stolků DUTCHBONE Sham. Tyto stolky o rozměrech 110×60 cm jsou ideální pro každou moderní obývací místnost a přinesou do vašeho domova nádech exotiky. Zkuste je ještě dnes a užijte si nezapomenutelné chvíle s rodinou a přáteli.
EAN: 8718548024397
Hnědý set sheeshamových konferenčních stolků DUTCHBONE Sham 110x60 cm
Do obchodu »
Značka: Dutchbone
12 035
Popis produktu

Set hnědých konferenčních stolků Sham vytvořený tak, aby připomínal tvar kapiček. Řemeslníci vyrábějí tento set ručně a vynakládají co největší úsilí v unikátních řezbách na vrcholu desek. Sham je vyrobený z indického sheeshamového dřeva známého svojí výdrží, tvrdostí a překrásnými plamennými vzory. Podnož ze stejného materiálového provedení zaručuje perfektní stabilitu a elegantní vzhled díky lakované spodní části lakované mosaznou barvou.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Šířka většího stolu 110 cm. Výška většího stolu 40 cm. Hloubka vetšího stolu 60 cm. Výška desky stolu 2,5 cm. Max.nosnost většího stolu 20 kg. Šířka menšího stolu 70 cm. Výška menšího stolu 33 cm. Hloubka menšího stolu 50 cm. Max.nosnost menšího stolu 20 kg. Deska Sheesham. dřevo. Podnož Sheesham. dřevo. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv