nabytektop24.cz

Hoorns Bílá borovicová vitrína Ariel 214 x 166 cm

Bílá borovicová vitrína Ariel s rozměry 214 x 166 cm je ideální volbou pro vystavení vašich oblíbených předmětů. Tento kvalitní kus nábytku z kategorie vitrín vám poskytne dostatek úložného prostoru a zároveň se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru.
EAN: 8714713033454
Hoorns Bílá borovicová vitrína Ariel 214 x 166 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
33 977
Popis produktu

Také rádi vzpomínáte na prázdniny strávené u babičky na venkově? S rustikální vitrínou Ariel se vrátíte v čase! Překrásná vitrína, inspirovaná retro stylem, se stane designovým skvostem převážně světle orientovaných interiérů, kterým dodá svěží nádech a styl. Vitrína disponuje čtyřmi zásuvkami a čtyřmi policemi schovanými za posuvnými dveřmi, díky čemuž nabízí dostatek úložného prostoru.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 214 cm. Šířka 166 cm. Hloubka 48 cm. Výška zásuvek 13 cm. Korpus Masivní borovicové dřevo. Zadní stěna MDF. Výplň Tvrzené bezpečnostní sklo. Barva Bílá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 151 do 200 cm. . .