nabytektop24.cz

Hoorns Bílá masivní šatní skříň Clark

Hoorns Bílá masivní šatní skříň Clark je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a prostornou šatní skříň. Vyrobena z masivního dřeva a v bílém provedení, skříň Clark se snadno začlení do každého interiéru a poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a další věci.
EAN: 8714713049882
Hoorns Bílá masivní šatní skříň Clark
Do obchodu »
Značka: Hoorns
13 157

Skříň Clark oceníte díky posuvným dveřím všude tam, kde máte málo prostoru. Její moderní vzhled v bílém provedení dodá eleganci a nový svěží nádech do všech typů interiérů. Rám skříně Clark je vyroben z masivního borovicového dřeva, díky čemuž splňuje požadavky nejen na design, ale také kvalitu použitých materiálů.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 195 cm. Šířka 85 cm. Hloubka 44 cm. Konstrukce Masivní borovicové dřevo. Dveře Masivní borovicové dřevo. Police MDF deska (dřevotříska). Barva Bílá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Do 100 cm. . . .