nabytektop24.cz

Hoorns Bílý borovicový pracovní stůl Ernie 112 cm

Hoorns Bílý borovicový pracovní stůl Ernie 112 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a praktický psací stůl. Využijte jeho prostornou pracovní plochu a elegantní design pro svou produktivitu a pohodlí.
EAN: 8714713037186
Hoorns Bílý borovicový pracovní stůl Ernie 112 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
10 098

Bílý pracovní stůl Ernie z masivního borovicového dřeva se stane oblíbeným společníkem vašich dětí při psaní domácích úkolů. Stůl se hodí do všech stylově zařízených dětských pokojů, avšak svoji službu udělá rovněž ve vaší pracovně či v ložnici jako stolek toaletní. Stůl Ernie disponuje dvěmi zásuvkami a  jeho dominantou je nevšedně řešená podnož, která Ernie proměňuje v designový kousek.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 93 cm. Šířka 112 cm. Hloubka 55 cm. Přihrádky 15,5×52,5×13,5 cm. Zásuvky 6,5×47,5×40 cm. Deska Borovicové dřevo. Podnož Borovicové dřevo. Korpus Borovicové dřevo. Barva Bílá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. .