nabytektop24.cz

Hoorns Černo zlatý kovový toaletní stolek Kenaz 82 x 21 cm

Hoorns Černo zlatý kovový toaletní stolek Kenaz je elegantní a praktický doplněk pro každou ženu. S rozměry 82 x 21 cm nabízí dostatek prostoru pro vaše kosmetické potřeby, zatímco design v černo-zlaté barvě dodá vaší ložnici moderní vzhled. Vyberte si tento kvalitní toaletní stolek z kategorie toaletní stolky a užijte si krásné rána při líčení.
EAN: 8714713161386
Hoorns Černo zlatý kovový toaletní stolek Kenaz 82 x 21 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
10 756

Kovový stolek Kenaz má krásný designový vzhled, který vás ohromí. Kovové rámy ve zlaté barvě lemují průhlednou skleněnou desku, která je rozdělena na dvě části, čímž podtrhují jeho dokonalost. Stylový a praktický odkládací stolek je vyroben z kovu lakovaného matnou černou barvou, která se vyznačuje vysokou mírou elegance. Ve spodní části se nachází další odkládací prostor, který můžete využít například pro vystavení různých oblíbených předmětů. Kovový odkládací stolek Kenaz je zajisté přesně tím kusem nábytku, který perfektně zapadne do vašeho domova, ale své využití najde například i v hotelu.

Ostatní parametry: Výška 74 cm. Šířka 82 cm. Hloubka 21 cm. Deska Tvrzené sklo. Podnož Lakovaný kov. Rám 1,5 x 1,5 cm. Výška spodní police 13 cm. Tloušťka spodní police 2 cm. Šířka spodní police 76 cm. Konstrukce Černě lakovaný kov. Police Černě lakovaný kov. Rám desky Zlatě lakovaný kov. Barva Černá