nabytektop24.cz

Hoorns Černý borovicový konferenční stolek Mireli 60 cm

Hoorns Černý borovicový konferenční stolek Mireli 60 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylový a praktický konferenční stůl. Tento kus nábytku vyniká svou kvalitou a precizním zpracováním, které zaručuje dlouhou životnost. Díky svému modernímu designu se hodí do každého interiéru a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné posezení a práci.
EAN: 8714713066865
Hoorns Černý borovicový konferenční stolek Mireli 60 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
2 246

Designový konferenční stolek Mireli zaujme svým dřevěným provedením se třemi nohami, které tvoří oblíbený retro vzhled. Podnož má ochranu před poškrábáním podlahy. K dispozici máme také konferenční stolek Mireli v bílém a hnědém provedení s průměrem 60 cm a výškou 34 cm. 

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

 Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 34 cm. Průměr 60 cm. Deska Borovicové dřevo, MDF. Podnož Borovicové dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Materiál MDF. Materiál podnože Dřevo. . . . .