nabytektop24.cz

Hoorns Černý borovicový noční stolek Tason

Hoorns Černý borovicový noční stolek Tason je praktický a stylový doplněk do vaší ložnice. Vybavený zásuvkou a odkládací plochou je ideální pro ukládání vašich nezbytností před spaním. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si klidný spánek bez chaosu kolem sebe!
EAN: 8714713079896
Hoorns Černý borovicový noční stolek Tason
Do obchodu »
Značka: Hoorns
6 088
Popis produktu

Noční stolek Tason je zhmotněním moderního designu v elegantním a přitom jednoduchém provedení. Úložný prostor je rozdělen do dvou částí a nabízí dostatek volného místa pro  uložení veškerých nezbytných maličkostí. Stolek Tason vyrobený z borového dřeva a kovu je praktický a vkusný doplněk každého interiéru.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 74 cm. Výška podnože 22 cm. Šířka 40 cm. Hloubka 35 cm. Zásuvky Lakované borové dřevo. Madla Ekokůže. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . .