nabytektop24.cz

Hoorns Černý dřevěný konferenční stolek Sharky 60×60 cm

Bohatě zdobený černý dřevěný konferenční stolek Sharky od Hoorns je skvělou volbou pro každou moderní kancelář. S rozměry 60×60 cm se snadno vejde do jakéhokoli prostoru a díky svému unikátnímu designu okouzlí každého návštěvníka. V kategorii konferenční stolky je tím nejlepším, co si můžete pořídit.
EAN: 8714713066490
Hoorns Černý dřevěný konferenční stolek Sharky 60x60 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
6 260
Popis produktu

Konferenční stolek Sharky je praktickým doplňkem, ve kterém se decentnost slučuje s moderním designem. Stolek se hodí do jakéhokoliv moderního interiéru a díky svému tvaru a velikosti najde místo i v menších místnostech. Sharky zaujme především perfektní rovnováhou v kontrastu mezi surovou úpravou desky a tenkou černě lakovanou podnoží.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 38 cm. Šířka 60 cm. Hloubka 60 cm. Deska Recyklované teakové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .