nabytektop24.cz

Hoorns Černý dřevěný věšák Podro

Hoorns Černý dřevěný věšák Podro je ideální pro každou moderní domácnost. Tento věšák na zeď je vyroben z kvalitního dřeva a perfektně slouží pro zavěšení vašich oblíbených kousků oblečení. Objednejte si ho ještě dnes a dopřejte svému domovu stylový prvek za skvělou cenu.
EAN: 8714713023264
Hoorns Černý dřevěný věšák Podro
Do obchodu »
Značka: Hoorns
1 469
Popis produktu

Designový věšák Podro vyrobený z borového dřeva disponuje osmi praktickými háčky a nabízí tak dostatek místa pro zavěšení oblečení. Tento věšák tak bude nejen skvělým pomocníkem, ale především stylovým doplňkem. Jednoduchý nadčasový design a decentní barevný odstín zaručují, že věšák Podro elegantně zapadne do každého moderního interiéru.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 178 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 45 cm. Konstrukce Lakované březové dřevo. Háčky Lakované březové dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. . . . . .