nabytektop24.cz

Hoorns Černý dubový kulatý jídelní stůl Regie 129 cm

Hoorns Černý dubový kulatý jídelní stůl Regie 129 cm je ideální volbou pro každou jídelnu. Elegantní design a kvalitní materiály zaručují trvanlivost a pohodlí při jídle. Vyberte si tento stůl z naší kategorie jídelních stolů a udělejte ze své jídelny skutečné místo pro rodinná setkání i hostování.
EAN: 8714713047017
Hoorns Černý dubový kulatý jídelní stůl Regie 129 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
18 939
Popis produktu

Designový jídelní stůl Regie vás okouzlí jednoduchým zpracováním. Stůl je vyroben z masivního dubového dřeva, které je černě mořené a stojí na třech stabilních nohách. Povrch dubu je stále viditelný a tak si stůl zachovává svůj přírodní vzhled. Regie nejlépe vynikne v rustikálně zařízených interiérech a také těch s industriálními prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 77 cm. Průměr 129 cm. Deska Masivní dubové dřevo. Podnož Masivní dubové dřevo. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . . .