nabytektop24.cz

Hoorns Černý mangový noční stolek Trax 30 x 45 cm

Noční stolek Hoorns Černý mangový Trax s rozměry 30 x 45 cm je praktickým a stylovým doplňkem do vaší ložnice. Patří do kategorie nočních stolků a je vyroben z kvalitního mangového dřeva.
EAN: 8714713054077
Hoorns Černý mangový noční stolek Trax 30 x 45 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
5 678

Industriální noční stolek Trax v černém provedení vás okouzlí nejen svojí praktičností, ale především svým tvarem. Stolek nabízí kvalitní materiálovou kombinaci kovu a dřeva, originální design, jednoduché linie a střídmou praktičnost, která se hodí do všech typů interiérů. To vše ve stylu retro, které se v poslední době stalo tolik oblíbené.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

Ostatní parametry: Výška 70 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 30 cm. Deska Černě lakované mangové dřevo. Zásuvka Černě lakované mangové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . .