nabytektop24.cz

Hoorns Černý masivní dubový toaletní stolek Frax 140 cm

Hoorns Černý masivní dubový toaletní stolek Frax 140 cm je dokonalým doplňkem pro vaši ložnici. Elegantní design a kvalitní materiály zajišťují trvanlivost a příjemnou atmosféru. Objednejte si ho ještě dnes z kategorie toaletní stolky.
EAN: 8714713079254
Hoorns Černý masivní dubový toaletní stolek Frax 140 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
11 703
Popis produktu

Toaletní stolek Frax je osobitým kusem nábytku. Je vyroben z černě lakovaného masivního dubového dřeva a má lakovanou kovovou podnož stejné barvy. Tento stolek s úložným prostorem si oblíbí všichni, kteří ocení jednoduchost a vysoce kvalitní zpracování. Minimalismus a praktičnost stolu Frax bude nejlépe vynikat v jednoduše a vzdušně zařízeném interiéru, kterému dodá stylovost a nadčasový prvek.  

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 74 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 40 cm. Deska Černě lakované dubové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . .