nabytektop24.cz

Hoorns Dubový TV stolek Alize 150 x 44 cm

Hoorns Dubový TV stolek Alize 150 x 44 cm - elegantní a praktický kousek nábytku pro váš obývací pokoj. Vyrobena z kvalitního dubového dřeva a s dostatečným úložným prostorem pro vaše audiovizuální zařízení. Patří do kategorie TV stolků.
EAN: 8714713059829
Hoorns Dubový TV stolek Alize 150 x 44 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
10 853
Popis produktu

Designový TV stolek Alize vnese do vašeho domova eleganci a retro design ve stylu šedesátých let minulého století. TV stolek nabízí dostatek úložného prostoru v podobě šuplíku, uzavíratelného regálu a police, na kterou je možné umístit televizi, knihy, dekorace, zkrátka vše, co potřebujete mít stále při ruce. Stolek Alize je vyrobený z čistě přírodního materiálu a pro svůj jednoduchý vzhled se výborně hodí do všech klasicky i moderně zařízených interiérů.

Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 47 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 44 cm. Deska Dubové dřevo. Podnož Dubové dřevo. Barva Přírodní. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. Rozpětí Od 121 do 150 cm. . . .