nabytektop24.cz

Hoorns Mosazný odkládací stolek Antique 47×40,5 cm

Hoorns Mosazný odkládací stolek Antique je skvělým doplňkem pro vaši toaletu. S rozměry 47×40,5 cm a elegantním mosazným provedením nabízí dostatek prostoru pro vaše kosmetické potřeby a zároveň se stane stylovým prvkem vašeho interiéru.
EAN: 8714713076802
Hoorns Mosazný odkládací stolek Antique 47x40
Do obchodu »
Značka: Hoorns
3 832

Stylový odkládací stolek Antique je tvořen kombinací skla a kovu mosazné barvy a je opatřen dvěma praktickými odkládacími deskami. Stolek je lehce inspirovaný vintage stylem, který je v poslední době tolik oblíbený, a klade důraz nejen na design, ale především použití kvalitních materiálů. Vneste do interiéru luxusní prvek v podobě stolku Antique!

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 47 cm. Šířka 47 cm. Hloubka 40,5 cm. Deska Sklo. Podnož Mosazný kov. Barva Zlatá. Materiál Kov. Materiál podnože Kov. . . . .