nabytektop24.cz

Hoorns Šedá borovicová knihovna Mathi 200 x 150 cm

Hoorns Šedá borovicová knihovna Mathi 200 x 150 cm je ideálním řešením pro vaši domácí knihovnu. Tento kvalitní výrobek nabízí dostatek úložného prostoru a skvěle zapadne do každého interiéru. Objednejte si ho ještě dnes a vychutnejte si pohodlí a praktičnost, které vám přinese.
EAN: 8714713077854
Hoorns Šedá borovicová knihovna Mathi 200 x 150 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
31 051
Popis produktu

Knihovna Mathi je vyrobená z masivního borovicového dřeva lakovaného do šedého odstínu. Zajímavým detailem, který jistě oceníte, jsou posuvné dveře s prostorem pro uložení knih, fotek a jiných dekorací. Lehká inspirace skandinávským stylem a nadčasový barevný odstín vnese do interiéru vašeho obývacího pokoje i jídelny originální a stylový prvek, který bude i díky velkorysému úložnému prostoru praktickým pomocníkem.  

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 200 cm. Šířka 150 cm. Hloubka 46,5 cm. Police Borovicové dřevo. Korpus Borovicové dřevo. Povrchová úprava Matná. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 121 do 150 cm. . . .