nabytektop24.cz

Hoorns Šedé závěsné světlo Mada 15 cm

Šedé závěsné světlo Hoorns Mada o velikosti 15 cm je skvělou volbou pro moderní interiéry. Tento elegantní kousek z kategorie svítidel dodá vašemu domovu nejen potřebné osvětlení, ale také stylový vzhled.
EAN: 8714713090013
Hoorns Šedé závěsné světlo Mada 15 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
720

Závěsné světlo Mada se od ostatních světel odlišuje především svým uměleckým zpracováním. Přestože se jedná o moderní světlo, rytecký motiv po obvodu konkávního skleněného stínidla vytváří starožitný dojem, díky čemuž se Mada skvěle hodí do vitage zařízených interiérů. Světlo Mada je skutečným skvostem mezi závěsným osvětlením a díky svému vzhledu vytváří v mísntosti impozantní dojem.

Pozn.: Balení neobsahuje žárovky

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 24 cm. Šířka 15 cm. Hloubka 15 cm. Délka kabelu 1,5 m. Světelný zdroj 40W/220V/E27. Stínidlo Sklo. Barva Šedá. Materiál Sklo. . . . .