nabytektop24.cz

Hoorns Set béžové látkové zahradní pohovky a teakového stolku Benaro

Tento kvalitní a levný výrobek Hoorns Set béžové látkové zahradní pohovky a teakového stolku Benaro od dodavatele zboží Hoorns máte možnost pořídit momentálně ve výhodné akci!
EAN: 8715322700539
Hoorns Set béžové látkové zahradní pohovky a teakového stolku Benaro
Do obchodu »
Značka: Hoorns
101 616

Designový set pohovky a stolku Benaro vám poskytne maximální pohodlí a komfort. Set se skvěle hodí do venkovních prostor, zahrady i terasy. Teakové dřevo, známe svou odolností ve spojení s olefinovou látkou tvoří dokonalou kombinaci. Zcela jistě oceníte i pěnové polštáře, které poskytnou vítanou oporu, až budete s rodinou i přáteli trávit příjemné chvíle maximálního pohodlí v náručí setu Benaro. Jistě váš potěší, že se teakové dřevo může pyšnit certifikací FSC, takže máte jistotu, že pochází z odpovědných zdrojů.

Pozn.: Pro udržení venkovního nábytku z teakového dřeva v optimálním stavu je vhodné jej pravidelně udržovat pomocí vhodných pečujících přípravků. Nečistěte teakové dřevo příliš velkým množstvím vody, protože to způsobí, že dřevní vlákna vyniknou a nábytek velmi zdrsní. Čalounění je vyplněno standardní pěnou. To znamená, že polštáře nemůžete nechat venku. Tyto polštářky vždy skladujte na suchém místě, chráněném před slunečním zářením. Zabráníte tak pronikání UV záření nebo plísní do polštářů. Chraňte nábytek před deštěm a zimou plastovou fólií nebo ochranným krytem. Pokud je to možné, je lepší nechat nábytek přezimovat v interiéru. Vždy dbejte na to, aby nábytek nestál v louži vody. Voda se do nábytku vsákne a po chvíli zanechá stopy. Tyto skvrny není vždy snadné odstranit. Ostatní skvrny odstraňte neutrálním mýdlem. Nepoužívejte chemikálie ani vysokotlaké čističe.

Ostatní parametry: Výška 74 cm. Šířka 233 cm. Hloubka 233 cm. Čalounění Látka (100% Olefin). Podnož Teakové dřevo. Deska stolu Teakové dřevo. Podnož stolu Teakové dřevo. Barva Béžová. Barva Přírodní. Materiál Látka. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo.

Další produkty z kategorie Zahradní sestavy