nabytektop24.cz

Hoorns Skleněný konferenční stolek Corbie 55 cm

Skleněný konferenční stolek Corbie 55 cm od Hoorns je elegantním a praktickým doplňkem pro vaši kancelář nebo obývací pokoj. Patří do kategorie konferenčních stolků a jeho moderní design s kovovými nohami a skleněnou deskou dodá vašemu interiéru sofistikovaný vzhled.
EAN: 8714713100811
Hoorns Skleněný konferenční stolek Corbie 55 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
2 574

Stylový konferenční stolek Corbie 55 cm zaujme na první pohled svým jedinečným designem desky, která je obohacená o přírodní ptačí motiv. Elegantní skleněná deska a černě lakovaná kovová podnož vytváří atraktivní spojení, díky čemuž obohatí tento stolek každý moderní interiér o osobitost a netradičnost.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Ostatní parametry: Výška 38 cm. Průměr 55 cm. Deska Bezpečnostní sklo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Černá. Barva Bílá. Materiál Kov. Materiál Sklo. Materiál podnože Kov. . . .