nabytektop24.cz

Hoorns Světle šedý pracovní stůl Koben 141 cm

Hoorns Světle šedý pracovní stůl Koben 141 cm je ideální volbou pro každého, kdo hledá praktický a stylový psací stůl. S moderním designem a dostatkem úložného prostoru je tento stůl skvělou volbou pro každou kancelář nebo domácí pracovnu. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlné a efektivní pracovní prostředí!
EAN: 8714713052561
Hoorns Světle šedý pracovní stůl Koben 141 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
10 936
Popis produktu

Pracovní stůl Koben je vyroben z masivního borovicového dřeva a lakovaný v univerzálním, nyní velmi oblíbeném, šedém odstínu. Výhodou stolu je praktický úložný prostor v podobě zásuvky a jedné skříňky. Pracovní stůl Koben bude stylovým doplňkem i praktickým pomocníkem do každého dětského i studentského pokoje.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 67 cm. Šířka 141 cm. Hloubka 59 cm. Korpus Borovicové dřevo. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . . . . .