nabytektop24.cz

Hoorns Teakový konferenční stolek Dach 74 cm

Teakový konferenční stolek Dach s výškou 74 cm značky Hoorns je ideální volbou pro moderní interiéry. Tento stylový konferenční stůl nabízí dostatek prostoru pro kávu, čaj a další nápoje a zároveň vyniká jednoduchým, elegantním designem. Vyberte si tento kvalitní konferenční stůl pro vaši kancelář nebo obývací pokoj.
EAN: 8714713055159
Hoorns Teakový konferenční stolek Dach 74 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
3 958
Popis produktu

Designový konferenční stolek Dach zaujme svým jedinečným vzhledem, který je podpořen deskou ze 100% recyklovaného trakového dřeva a neobvyklým tvarem podnože. Jeho typickým charakteristickým rysem je vysoká kvalitafunkčnost a především neotřelý designStolek Dach se hodí do každého moderně laděného interieru a zútulní nejen váš domov, ale také kancelář či hotelovou halu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 34 cm. Průměr 74 cm. Deska Recyklované teakové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . . .