nabytektop24.cz

Hoorns Teakový odkládací stolek Dach 39 cm

Teakový odkládací stolek Dach je ideální pro vaši toaletu. S výškou 39 cm a moderním designem se perfektně hodí do každého interiéru. Získáte dostatek úložného prostoru pro vaše kosmetické potřeby a další drobnosti. Objednejte si ho ještě dnes!
EAN: 8714713058488
Hoorns Teakový odkládací stolek Dach 39 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
2 104
Popis produktu

Designový odkládací stolek Dach zaujme svým jedinečným vzhledem, který je podpořen deskou ze 100% recyklovaného trakového dřeva a neobvyklým tvarem podnože. Jeho typickým charakteristickým rysem je vysoká kvalitafunkčnost a především neotřelý designStolek Dach se hodí do každého moderně laděného interieru a zútulní nejen váš domov, ale také kancelář či hotelovou halu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 52 cm. Průměr 39 cm. Deska Recyklované teakové dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Kov. . . . . .