nabytektop24.cz

Hoorns Tmavě šedá dřevěná skříň Koben 158 cm

Hoorns Tmavě šedá dřevěná skříň Koben 158 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají praktickou a stylovou šatní skříň. S dostatkem úložného prostoru a moderním designem je tato skříň dokonalým doplňkem každého interiéru.
EAN: 8714713066698
Hoorns Tmavě šedá dřevěná skříň Koben 158 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
20 952
Popis produktu

Šatní skříň Koben je vyrobena z masivního kartáčovaného borovicového dřeva lakovaného v šedém odstínu. Tato skříň klasického designu ukrývá členěný úložný prostor se čtyřmi policemi a tyčí na pověšení ramínek a nabízí tak dostatek prostoru pro uložení oblečení. Skříň Koben stylově doplní nábytek z této série a vytvoří příjemný a jednotný celek v každém interiéru.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 203 cm. Šířka 158 cm. Hloubka 57 cm. Korpus Lakované borovicové dřevo. Dveře Lakované borovicové dřevo. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 151 do 200 cm. . . . .