nabytektop24.cz

Hoorns Tmavě šedá dřevěná skříň Koben 202 x 111 cm

Hoorns Tmavě šedá dřevěná skříň Koben 202 x 111 cm je ideální volbou pro vaše šatny. Tato elegantní šatní skříň nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení a doplňky. Vyrobena z kvalitního dřeva, skříň Koben vám bude sloužit mnoho let. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si dokonalý organizovaný prostor pro vaše šatny!
EAN: 8714713038145
Hoorns Tmavě šedá dřevěná skříň Koben 202 x 111 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
16 699
Popis produktu

Šatní skříň Koben je vyrobena z masivního kartáčovaného borovicového dřeva lakovaného v tmavě šedém odstínu. Tato skříň klasického designu ukrývá členěný úložný prostor se čtyřmi policemi a tyčí na pověšení ramínek a nabízí tak dostatek prostoru pro uložení oblečení. Skříň Koben stylově doplní nábytek z této série a vytvoří příjemný a jednotný celek v každém interiéru.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 202 cm. Šířka 111 cm. Hloubka 55 cm. Korpus Lakované borovicové dřevo. Dveře Lakované borovicové dřevo. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. Rozpětí Od 101 do 120 cm. . . . .