nabytektop24.cz

Hoorns Zelený masivní pracovní stůl Warde 140×62 cm

Nabízíme Vám masivní pracovní stůl Warde o rozměrech 140×62 cm v elegantní zelené barvě. Tento stůl patří do kategorie psacích stolů a je ideální pro každodenní práci. Objednejte si ho ještě dnes a užijte si pohodlné a efektivní pracovní prostředí!
EAN: 8714713059959
Hoorns Zelený masivní pracovní stůl Warde 140x62 cm
Do obchodu »
Značka: Hoorns
10 272

Pracovní stůl Warde je vyrobený z masivního borovicového dřeva a lakovaný bílou barvou. Tento stůl s praktickým úložným prostorem, který je tvořený dvěma zásuvkami a jednou otevřenou přihrádkou, je řešený v duchu jednoduchosti a čistoty provedení. Skvěle vynikne nejen v pracovně či dětském pokoji, ale rovněž ve vaší ložnici, kde jej lze využívat jako toaletní stolek. Pracovní stůl Warde je nejen praktickým, ale také velice kvalitním a nadčasovým kouskem, který vnese do interiéru jemnost a eleganci.

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Ostatní parametry: Výška 75 cm. Šířka 140 cm. Hloubka 62 cm. Šířka zásuvky 45 cm. Výška podnože 63 cm. Deska Borovicové dřevo (zelený lak). Podnož Borovicové dřevo (zelený lak). Barva Zelená. Materiál Dřevo masiv. Materiál podnože Dřevo. . .