nabytektop24.cz

Kávově hnědá komoda Marco Barotti Linea Diamond 60 x 45 cm

Kávově hnědá komoda Marco Barotti Linea Diamond v rozměru 60 x 45 cm je dokonalým doplňkem pro váš interiér. Tento elegantní kus nábytku nabízí dostatek úložného prostoru a skvěle zapadne do každého stylu. Vyberte si z naší široké nabídky komod a udělejte si radost!
Kávově hnědá komoda Marco Barotti Linea Diamond 60 x 45 cm
Do obchodu »
Značka: Marco Barotti
25 950

Luxusní komoda Diamond značky Marco Barotti svým specifickým vzhledem připomíná proslulý a nadčasový nábytek českého kubismu 20. století. Komoda Diamond disponuje vysoce kvalitními materiály. Ty jsou ve vnějších a vnitřních částech nábytku elegantně kombinovány. Korpus je vyroben z MDF v elegantní, kávově hnědé barvě. Její čisté linie a minimální barevnost splňují veškeré požadavky moderního designu. A přesně takový je nábytek Marco BarottiMarco Barotti je koncept několika designérů, které spojuje smysl pro detaily a vášeň dělat funkční a zároveň moderní designový nábytek.  

Komoda je dodávána ve smontovaném stavu bez nutnosti montáže.

Ostatní parametry: Šířka 60 cm. Výška 110 cm. Hloubka 45 cm. Korpus Laminát (DTDL). Dvířka MDF (lak). Podnož Lakovaný kov. Zásuvky 2 x. Police 2 x. Barva Hnědá. Materiál MDF. Materiál Laminát. Rozpětí Do 100 cm.