nabytektop24.cz

Královsky modrá sametová dvoumístná pohovka MICADONI Cliff 130 cm

Královsky modrá sametová dvoumístná pohovka MICADONI Cliff 130 cm - dokonalý doplněk vašeho interiéru. Vyrobena z kvalitních materiálů, nabízí nejen pohodlné sezení, ale také luxusní vzhled. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si pocit královského pohodlí.
EAN: 5903614838746
Královsky modrá sametová dvoumístná pohovka MICADONI Cliff 130 cm
Do obchodu »
Značka: Micadoni
11 781

Dvoumístná pohovka Cliff od značky Micadoni je výrazný kousek, který náramně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém nebo skandinávském stylu. Krásné a luxusní sametové čalounění s mírným leskem vykazuje vysokou odolnost proti oděru. Pohovka je navíc ošetřena technologií Liquid Blocked, která zatěžuje absorpci tekutin – tekutina se shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu lze pohovku snadno vyčistit. Sezení Cliff je k dispozici v široké škále barev, od neutrální bílé nebo šedé až po zářivě žlutou. Najděte si tu pravou pro svůj domov!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Ostatní parametry: Šířka 130 cm. Výška 77 cm. Hloubka 76 cm. Šířka sedu 128 cm. Výška sedu 46 cm. Hloubka sedu 63 cm. Výška opěradla 32 cm. Výška podnože 1 cm. Max. nosnost 200 kg. Martindale 100.000. Gramáž 440 g /m². Typ látky Salvador 5. Čalounění Sametová látka