nabytektop24.cz

Královsky modrá sametová jídelní židle MICADONI GUNDI

Královsky modrá sametová jídelní židle MICADONI GUNDI pro dokonalé posezení u stolu. Vyrobena z kvalitních materiálů a s neuvěřitelným pohodlím. Zkrátka židle, kterou si zamilujete!
EAN: 5903614384861
Královsky modrá sametová jídelní židle MICADONI GUNDI
Do obchodu »
Značka: Micadoni
5 835

Pokud vás přitahuje moderní a vkusný design, jídelní židle Gundi od značky MICADONI je tou pravou volbou! Příjemné sametové čalouněnídecentním vzorem je podtrženo zlatě lakovanou podnoží, díky které se židle stává neobyčejným prvkem, který je ideální volbou do každého bytu nebo veřejného komerčního prostoru. Kolekce Gundi je v nabídce v řadě barevném provedení, kdy potěší nejen příznivce minimalismu ale i uživatele hledající živější odstíny. 

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Ostatní parametry: Výška 80 cm. Šířka 51 cm. Hloubka 58 cm. Výška sedu 45 cm. Hloubka sedu 40 cm. Výška podnože 40 cm. Celkem max. nosnost 150 kg. Hmotnost 7,5 kg. Martindale 100,000. Čalounění Sametová látka. Typ látky Riviera 81. Podnož Lakovaný kov. Barva podnože Zlatá